„KRZYŚ” ARTYKUŁY POCHODZENIA NIEMIECKIEGO

Kategoria: Artykuły spożywcze
Nr sklepu:22
Poziom:0
Telefon:696 179 848
533 300 473

Jesteśmy rodzinną firmą, która na rynku funkcjonuje już od dziesięciu lat. Dziś mamy cztery sklepy, ale zaczynaliśmy niemal od zera. Firmę otworzyłem jeszcze przed maturą. Zaczynałem od małego stoiska na targowisku, które pewnie wielu z Was jeszcze pamięta. Firmę, którą dziś prowadzę z żoną Izą, udało nam się "rozkręcić" dzięki pomocy finansowej rodziców i teściów.

Dziś sprowadzamy towary nie tylko z Niemiec, ale także z Holandii, Anglii, Belgii i Francji. Od początku stawialiśmy na jakość. I dziś też tak jest. Wszystkie produkty kupowane są bezpośrednio w niemieckich hurtowniach. To gwarantuje pierwszorzędną jakość, bo towar produkowany był z myślą o odbiorcy na niemieckim rynku. To nie tylko słowa. Potwierdzeniem niech będzie fakt, że istniejemy na rynku tyle lat i mamy grono wypróbowanych, stałych klientów.

Stawiamy na dobrą cenę i wysoką jakość. I to się sprawdziło. Teraz chcemy rozwijać naszą działalność, dlatego dla Państwa wygody uruchamiamy sprzedaż naszych produktów przez internet. Realizujemy też zamówienia dla firm, szkół, przedszkoli. Przygotowujemy paczki świąteczne. Jesteśmy otwarci na propozycje; bo w dobrej firmie to klient jest najważniejszy.

Pokaż sklep
na planie centrum

Newsletter Gelerii Leszno

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami o ciekawych wydarzeniach, atrakcyjnych ofertach i najnowszych modowych trendach!

W celu otrzymywania oferty marketingowej, zwracamy się z prośbą o wyrażenie poniższych zgód: