Fotokabina FotoExpress

Kategoria: Usługi
Nr sklepu:W19
Poziom:1
Telefon:+48 888 551 271
www:https://fotoexpress.biz/

Zachęcamy do skorzystania z usług fotokabiny FotoExpress działającej w Galerii Leszno. Fotokabina usytuowana jest na piętrze +1, przy wejściu z Galerii do Kina. Od teraz nie trzeba już szukać fotografa na mieście, gdyż w Fotokabinie FotoExpress mogą Państwo wykonać zarówno zdjęcia pamiątkowe i zabawne, jak i zdjęcia do dowodu osobistego, paszportu, prawa jazdy, czy wizy amerykańskiej.

Każde zdjęcie wykonane w fotobudce mogą Państwo pobrać na stronie funfotos.pl

O Firmie:
Właścicielem fotokabin jest FunFotos Sp. z o.o. lider rynku fotokabin w Polsce i Europie Środkowo Wschodniej. Firma posiada niemal 200 urządzeń na terenie całego kraju i jest twórcą serwisu www służącego do wykonywania zdjęć do oficjalnych dokumentów passport-photo.online - zdjęcia do dowodu online. Misją firmy jest umożliwienie samodzielnego wykonywania oficjalnych zdjęć w wygodny i prosty sposób, w dogodnym dla Klienta miejscu, bez potrzeby szukania fotografa. FunFotos słynie z tego, że na wszystkie wykonane zdjęcia udziela tzw. bezwarunkowej gwarancji satysfakcji.

Pokaż sklep
na planie centrum

Newsletter Gelerii Leszno

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami o ciekawych wydarzeniach, atrakcyjnych ofertach i najnowszych modowych trendach!

W celu otrzymywania oferty marketingowej, zwracamy się z prośbą o wyrażenie poniższych zgód: