TUI

TUI CENTRUM PODRÓŻY - Wakacje z transportem na lotnisko!


Indywidualny transfer na  lotnisko z naszym partnerem strategicznym: FIRMĄ KĘPKA. Podróż od drzwi w komfortowych i spokojnych warunkach pozwolą delektować się urlopem od zamknięcia drzwi naszych domów. Nie straszne warunki pogodowe na polskich drogach. Cel: słoneczne plaże i regeneracja w inspirujących miejscach lub szusowanie na stokach narciarskich z przelotem w pakiecie.

Zarezerwujcie Państwo u nas wakacje wraz z transferem na lotnisko.

Szczegóły w naszym biurze.

 

Zapraszamy.

Stwórzmy piękne chwile.

Zespół TUI CENTRUM PODRÓŻY


TUI CENTRUM PODRÓŻY - Last minute pełną parą


Jesienne promocje czas zacząć. Otulcie się Państwo afrykańskim słońcem, zanurzcie się Państwo w toni oceanu.

Poczujcie Państwo pudrowy piasek pod stopami.


Temperatura za oknem spada, opadają liście, dzień staje się krótszy, ale życie dzięki podróżom nabiera nowego smaku.


ZNIŻKI DO KILKUDZIESIĘCIU PROCENT!

 

Szczegóły w naszym punkcie w Galerii Leszno.

Zapraszamy do biura.

Z poważaniem

Zespół TUI Centrum Podróży

 

TUI CENTRUM PODRÓŻY - OFERTA ZIMA 2014/15


EGZOTYKA/NARTY/SYLWESTER/WALENTYNKI/BOŻE NARODZENIE


 

Zima 2014/2015 z licznymi zniżkami do kilkudziesięciu procent  oraz bonusami (np. GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY, MOŻLIWOŚĆ ZMIANY ŚWIADCZENIA i inne)

 

Loty bezpośrednie DREAMLINEREM  oraz samolotami TUI bez międzylądowań i przesiadek do wielu idyllicznych i inspirujących egzotycznych miejsc.

 

Przeloty charterowe do bliższych miejsc oraz niektórych dalekich z Polski, a także rejsowe przeloty z optymalnie dostosowanymi przesiadkami do dowolnego miejsca na świecie z Polski oraz z Niemiec .

 

Niebiańskie plaże z pudrowym pisakiem, lazur nieba, palmy kokosowe kołyszące się na wietrze, koralowe rafy i kolorowe bujne ogrody na wyciągnięcie dłoni.

 

Do tego możliwość VIPowskiego transferu na lotnisko z naszym partnerem strategicznym: FIRMĄ KĘPKA. Podróż od drzwi w komfortowych i spokojnych warunkach pozwolą delektować się urlopem od zamknięcia drzwi naszych domów. Nie straszne warunki pogodowe na polskich drogach. Cel: słoneczne plaże i regeneracja w inspirujących miejscach lub szusowanie na stokach narciarskich z przelotem w pakiecie.

 

Dominikana – perła Karaibów z all inclusive, inspirująca Kuba skąpana w dźwiękach latynoskich, Zanzibar dla spragnionych kulinarnych doznań, Tajlandia wprawiająca w optymistyczny nastrój oraz wiele innych miejsc …

 

Zimą także bliższa egzotyka cieszy się popularnością, gdy za oknem mróz. Warto już teraz pomyśleć o wyborze zimowego wypoczynku w optymalnej cenie ze zniżkami, gdzie dostępność ofert największa.

 

Wakacje na Boże Narodzenie, ferie zimowe, romantyczny wyjazd na Walentynki, wystrzałowy Sylwester w europejskiej i światowej metropolii ze znajomymi są już dostępne.

 

Nadchodzący sezon narciarski kusi przelotami z Polski m.in. do Turcji, Hiszpanii, Włoch i w inne miejsca.

 

Zapraszamy!

 

Stwórzmy piękne chwile.

 

Zespół TUI CENTRUM PODRÓŻY