TUI

TUI LATO 2015 FIRST MINUTE PEŁNĄ PARĄ!

 

LATO 2015 FIRST MINUTE PEŁNĄ PARĄ!

Zniżki za wczesną rezerwację, największy wybór, optymalne ceny uwzględniające bonusy, pakiety gwarancji, oraz nowe kierunki już teraz.

Idylliczny wypoczynek na urzekających plażach, kosmopolityczne metropolie, trekking na górskich szlakach, zwiedzanie ciekawych zakątków. Te i inne miejsca  są bliżej niż Państwo myślą...

W ofercie wiodący organizatorzy. Szczegóły w naszym punkcie w Galerii Leszno.

Zapraszamy.

Zespół TUI CENTRUM PODRÓŻY

TUI CENTRUM PODRÓŻY - Wakacje z transportem na lotnisko!


Indywidualny transfer na  lotnisko z naszym partnerem strategicznym: FIRMĄ KĘPKA. Podróż od drzwi w komfortowych i spokojnych warunkach pozwolą delektować się urlopem od zamknięcia drzwi naszych domów. Nie straszne warunki pogodowe na polskich drogach. Cel: słoneczne plaże i regeneracja w inspirujących miejscach lub szusowanie na stokach narciarskich z przelotem w pakiecie.

Zarezerwujcie Państwo u nas wakacje wraz z transferem na lotnisko.

Szczegóły w naszym biurze.

 

Zapraszamy.

Stwórzmy piękne chwile.

Zespół TUI CENTRUM PODRÓŻY


TUI CENTRUM PODRÓŻY - Last minute pełną parą


Jesienne promocje czas zacząć. Otulcie się Państwo afrykańskim słońcem, zanurzcie się Państwo w toni oceanu.

Poczujcie Państwo pudrowy piasek pod stopami.


Temperatura za oknem spada, opadają liście, dzień staje się krótszy, ale życie dzięki podróżom nabiera nowego smaku.


ZNIŻKI DO KILKUDZIESIĘCIU PROCENT!

 

Szczegóły w naszym punkcie w Galerii Leszno.

Zapraszamy do biura.

Z poważaniem

Zespół TUI Centrum Podróży

 

TUI CENTRUM PODRÓŻY - OFERTA ZIMA 2014/15


EGZOTYKA/NARTY/SYLWESTER/WALENTYNKI/BOŻE NARODZENIE


 

Zima 2014/2015 z licznymi zniżkami do kilkudziesięciu procent  oraz bonusami (np. GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY, MOŻLIWOŚĆ ZMIANY ŚWIADCZENIA i inne)

 

Loty bezpośrednie DREAMLINEREM  oraz samolotami TUI bez międzylądowań i przesiadek do wielu idyllicznych i inspirujących egzotycznych miejsc.

 

Przeloty charterowe do bliższych miejsc oraz niektórych dalekich z Polski, a także rejsowe przeloty z optymalnie dostosowanymi przesiadkami do dowolnego miejsca na świecie z Polski oraz z Niemiec .

 

Niebiańskie plaże z pudrowym pisakiem, lazur nieba, palmy kokosowe kołyszące się na wietrze, koralowe rafy i kolorowe bujne ogrody na wyciągnięcie dłoni.

 

Do tego możliwość VIPowskiego transferu na lotnisko z naszym partnerem strategicznym: FIRMĄ KĘPKA. Podróż od drzwi w komfortowych i spokojnych warunkach pozwolą delektować się urlopem od zamknięcia drzwi naszych domów. Nie straszne warunki pogodowe na polskich drogach. Cel: słoneczne plaże i regeneracja w inspirujących miejscach lub szusowanie na stokach narciarskich z przelotem w pakiecie.

 

Dominikana – perła Karaibów z all inclusive, inspirująca Kuba skąpana w dźwiękach latynoskich, Zanzibar dla spragnionych kulinarnych doznań, Tajlandia wprawiająca w optymistyczny nastrój oraz wiele innych miejsc …

 

Zimą także bliższa egzotyka cieszy się popularnością, gdy za oknem mróz. Warto już teraz pomyśleć o wyborze zimowego wypoczynku w optymalnej cenie ze zniżkami, gdzie dostępność ofert największa.

 

Wakacje na Boże Narodzenie, ferie zimowe, romantyczny wyjazd na Walentynki, wystrzałowy Sylwester w europejskiej i światowej metropolii ze znajomymi są już dostępne.

 

Nadchodzący sezon narciarski kusi przelotami z Polski m.in. do Turcji, Hiszpanii, Włoch i w inne miejsca.

 

Zapraszamy!

 

Stwórzmy piękne chwile.

 

Zespół TUI CENTRUM PODRÓŻY